do kasy razem: 0,00 zł

Instalacja
fotowoltaiczna

Odnawialne źródła energii zyskują coraz większą popularność w naszym kraju, dzięki czemu coraz więcej osób rozważa montaż instalacji fotowoltaicznej. Dodatkowo, zauważamy systematyczny wzrost kosztów za energię elektryczną, co jeszcze bardziej skłania do poszukiwania alternatywnych rozwiązań.


Zgłoś się po bezpłatny audyt

Jak działa fotowoltaika

Fotowoltaika związana jest z procesem pozyskiwania energii elektrycznej z darmowego źródła, jakim są promienie słoneczne. Wykorzystywana jest ona zarówno do zasilania niewielkich urządzeń, jak i zaopatrywania w energię całych kompleksów mieszkalnych. Instalację fotowoltaiczną możesz zamontować na dachu budynku, wiacie samochodowej lub gruncie.

 

Działanie fotowoltaiki należy opisać jako proces tworzenia energii elektrycznej za pośrednictwem promieniowania słonecznego.

W modułach fotowoltaicznych, które są zbudowane z ogniw, zachodzi tak zwane zjawisko fotowoltaiczne, dzięki któremu zostaje wytworzony prąd stały.

Następnie zostaje on przesłany do inwertera, gdzie jest przekształcany na prąd zmienny.

W takiej postaci trafia do naszych domowych gniazdek.

 

Zaufaj specjalistom Ecowatt

Przy pracach związanych z instalacją fotowoltaiczną niezbędne są wszelkie uprawnienia, narzędzia i przede wszystkim doświadczenie. Nasze ekipy montażowe oraz serwisowe są odpowiednio przeszkolone i wyposażone. Celem firmy jest świadczenie usług na najwyższym możliwym poziomie.
Sprawdź, na czym polega montaż, serwis lub mycie paneli fotowoltaicznych i dowiedz się, na co zwracamy szczególną uwagę w EcoWatt.

 

Wybierz usługę odpowiednio dopasowaną do swoich potrzeb lub skorzystaj z bezpłatnych konsultacji u naszych doradców.

Montaż instalacji fotowoltaicznych

Serwis instalacji fotowoltaicznych

Mycie paneli fotowoltaicznych

 

Sprawdź nasze realizacje

Doskonale zdajemy sobie sprawę z tego, że instalacja fotowoltaiczna, pompa ciepła czy klimatyzacja, to inwestycja na długie lata. W związku z tym dokładamy wszelkich starań, by powierzone nam zlecenie zostało wykonane profesjonalnie i solidnie. Usługi świadczymy na terenie całej Polski, a w najbliższym czasie planujemy realizacje także za granicą.

 
 

Opinie klientów o EcoWatt

Opinie naszych klientów są dla nas bardzo ważne, dlatego dokładamy wszelkich starań, by wszyscy klienci byli zadowoleni z naszych usług, zarówno na etapie zakupu, jak i montażu instalacji, a także w trakcie opieki serwisowej.

 
Wybierz język
w górę
{nocache:9f80bd0bbe3e415052bc49d38f5618e2#0}
Shop is in view mode
Zobacz pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl