do kasy razem: 0,00 zł

Ogrzewaj dom ekologicznie

Piece na pellet to nowoczesne urządzenia grzewcze, których paliwem są specjalnie przystosowane, sprasowane granulki drewna - pellet. Jest on pozyskiwany z odpadów drzewnych, dzięki czemu jest ekologicznym i odnawialnym źródłem energii.
Montujemy tylko kotły 5 klasy marki Stalmark.

Zapytaj o wycenę

Kotły na pellet
STALMARK

W naszej ofercie montażu znajdują się kotły na pellet oraz piece zgazowujące na drewno. Są one najlepszą alternatywą w stosunku do pomp ciepła, które ze względu na technologię i obecność czynnika chłodniczego, są o wiele droższą inwestycją w ogrzewanie. Natomiast kotły 5 klasy cieszą się coraz większym zainteresowaniem także ze względu na możliwość otrzymania dofinansowania.
Nie realizujemy usług serwisowych kotłów, które nie zostały zamontowane przez naszą firmę.

 

Kotły Stalmark to synonim nowoczesności i praktycznie bezobsługowej wydajności. Dzięki inteligentnemu połączeniu z pojemnymi zasobnikami i podajnikiem paliwa, wymagają one znikomej codziennej obsługi. Wszystkie nasze kotły CO spełniają normy dyrektywy ECODESIGN, osiągając najwyższą, 5 klasę efektywności cieplnej oraz spełniając restrykcyjne normy dotyczące emisji.

W celu ułatwienia utrzymania i monitorowania kotła, zostały wyposażone w zaawansowane sterowniki, kompatybilne nawet z modułami bezprzewodowymi (WiFi, GSM) oraz regulatory pokojowe, które umożliwiają inteligentne zarządzanie całym systemem. Stalmark to nie tylko producent kotłów na pellet i ekogroszek - to gwarancja efektywności i kompleksowego podejścia do ogrzewania.

 
 

Zainteresowany ofertą
dla domu?

Zgłoś się do nas i napisz, jakie inwestycje interesują Cię w najbliższym czasie, a nasi specjaliści dołożą wszelkich starań, by przedstawić najlepszą możliwą ofertę.

Wypełnij formularz Zadzwoń
 
 

Realizujemy instalacje w całej Polsce

Wykonujemy montaże instalacji fotowoltaicznych od kilku do ponad 50 kW na różnych połaciach dachu, gruncie oraz wiatach samochodowych.

 

Co mówią o nas klienci?

 
Wybierz język
Sklep jest w trybie przeglądania
Zobacz pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl