do kasy razem: 0,00 zł
OZE dla małopolski. Dotacje dla firm i JST

Wspólnie z naszym partnerem jako jedyna firma w małopolsce oferujemy dofinansowanie do inwestycji OZE realizowanej przy wsparciu Urzędu Marszałkowskiego. Konkurs jest skierowany do mikro, małych i średnich przedsiębiorstw oraz jednostek samorządu terytorialnego i jednostek mu podległych. Uprawnione do dofinansowania będą podmioty znajdujące się w określonym powiecie. Nabór wniosków startuje już w maju. Poniżej przedstawiamy garść szczegółów.

Inwestycje OZE w małopolsce

W powiatach chrzanowskim, oświęcimskim, olkuskim i wadowickim jest dostępne nowe dofinansowanie do inwestycji OZE dla małych i średnich przedsiębiorstw oraz jednostek samorządów terytorialnych. Dofinansowanie to jest realizowane przy ścisłej współpracy z Urzędem Marszałkowskim.

Kto może starać się o dofinansowanie?

O wsparcie może starać się każde mikro, małe i średnie przedsiębiorstwo i jednostki samorządu terytorialnego znajdujące się w wymienionych powyżej powiatach. Wymienione podmioty mogą liczyć kolejno na:  

  • przedsiębiorstwa - między 50 a 60% dofinansowania
  • jednostek samorządu terytorialnego - do 85% dofinansowania

Przedmiot wsparcia

Przedmiotem wsparcia jest inwestycja w zakresie budowy instalacji fotowoltaicznej lub rozbudowy już istniejącej. Dopuszczalne jest także dofinansowanie magazynów energii odnawialnej jako samodzielnych projektów. Wsparcie dotacyjne obejmie także działania/dokumentacje przygotowawcze i powykonawcze, takie jak ekspertyzy i audyty.

Do kiedy złożyć wniosek?

Możliwość dofinansowania do inwestycji OZE wspieranego przez Urząd Marszałkowski jest oczywiście ograniczona czasowo. Wniosek o dofinansowanie dla uwzględnionych powyżej obszarów można składać od 1.05. do 31.05.2023 r.

Zainwestuj w OZE ze sprawdzoną marką

Ecowatt jest najprężniej rozwijającą się firmą w sektorze OZE na południu Polski, jeśli chodzi o instalacje fotowoltaiczne i pompy ciepła. Nieustannie inwestujemy w coraz to nowsze rozwiązania i produkty, by móc sprostać wysokim wymaganiom klientów. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom rynku rozwinęliśmy działalność nawet w stronę elektromobilności. Pracujemy nad produkcją polskich, inteligentnych ładowarek do samochodów elektrycznych oraz wprowadzeniem nowego produktu do sprzedaży detalicznej.

Jeśli masz jakiekolwiek pytania dotyczące omawianego dofinansowania, koniecznie skontaktuj się z nami już teraz! Chętnie odpowiemy na wszelkie pytania i udzielimy potrzebnego wsparcia.

Zapraszamy po więcej informacji:
785 804 179 / zapytania@ecowattservis.pl

Wybierz język
w górę
Sklep jest w trybie przeglądania
Zobacz pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl