Panele fotowoltaiczne Longi Solar   Panele fotowoltaiczne Jinko SolarPanele fotowoltaiczne SharpPanele fotowoltaiczne Amerisolar

Fotowoltaika to coraz bardziej popularny sposób na wytwarzanie energii. Pozyskana za jej pośrednictwem energia solarna jest nie tylko ekologiczna – ogranicza emisję szkodliwych substancji do atmosfery, ale także ekonomiczna – w perspektywie czasu pozwala zaoszczędzić sporą sumę pieniędzy na rachunkach za prąd. Kiedy już zdecydujemy się na montaż instalacji solarnej, kluczową kwestią staje się zakup odpowiednich zestawów paneli fotowoltaicznych.

Panele fotowoltaiczne – wybieraj z Ecowatt

Nasza hurtownia oferuje sprzedaż, montaż oraz serwis wysokiej jakości sprzętu najlepszych marek. W naszym sklepie znajdziesz panele fotowoltaiczne monokrystaliczne i polikrystaliczne między innymi takich producentów, jak Amerisolar – firmy z 25-letnim doświadczeniem, będącej czołowym producentem w branży solarnej, Longi Solar, Jinko Solar, Just Solar oraz Sharp. Dostępne są panele o różnej mocy.

Wszystkie sprzęty posiadają oficjalne gwarancje i certyfikaty.

Panele fotowoltaiczne monokrystaliczne i polikrystaliczne

Panele fotowoltaiczne monokrystaliczne, czyli panele o czarnej lub ciemnoniebieskiej barwie, charakteryzuje większa sprawność niż w przypadku paneli polikrystalicznych. Ogniwa paneli monokrystalicznych powstają z ogromnego monokryształu krzemu i mają zaokrąglone brzegi. Panele polikrystaliczne produkuje się z polikrystalicznego krzemu, czyli surowca wykrystalizowanego z wielu monokryształów krzemu. Mają jasnoniebieską barwę i kwadratowy bądź prostokątny kształt. Panele fotowoltaiczne monokrystaliczne mają większą wydajność – przetworzyć mogą większą ilość energii ze słońca na prąd. Ponadto lepiej radzą sobie z wysokimi temperaturami. Specjaliści z branży fotowoltaicznej zwykle zalecają, aby decydować się na panele fotowoltaiczne monokrystaliczne.

Panele fotowoltaiczne w Ecowatt

Zachęcamy do zapoznania się z ofertą naszego sklepu, który dostarcza najlepszych rozwiązań z zakresu pozyskiwania energii solarnej. Panele fotowoltaiczne, falowniki, akcesoria montażowe – wszystko to znajdziesz w Ecowatt. Ponadto służymy doradztwem i pełną realizacją procesu sprzedażowego i montażu. Poznaj nas, zaufaj naszej wiedzy oraz doświadczeniu i pozwól wprowadzić się w świat fotowoltaiki!

Ja Solar 455W czarna rama Ja Solar 455W czarna rama
Producent: Ja Solar
Cena: 786,00 zł (netto: 639,02 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
  • nowość
Ja Solar 455W czarna rama- przy zakupie min. 31szt. Ja Solar 455W czarna rama- przy zakupie min. 31szt.
Producent: Ja Solar
Cena: 769,00 zł (netto: 625,20 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
  • nowość
Jinko Solar JKM450M-60HL4-V 450W czarna rama Jinko Solar JKM450M-60HL4-V 450W czarna rama
Producent: Jinko
Cena: 810,00 zł (netto: 658,54 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
Jinko Solar JKM450M-60HL4-V 450W czarna rama przy zakupie min. 35szt. Jinko Solar JKM450M-60HL4-V 450W czarna rama przy zakupie min. 35szt.
Producent: Jinko
Cena: 785,00 zł (netto: 638,21 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl