do kasy razem: 0,00 zł

Ekonomiczne
rozwiązania dla domu

Chcesz obniżyć rachunki za prąd? W dzisiejszych czasach liczy się każda złotówka. Nasze ekonomiczne rozwiązania dla domu nie tylko przynoszą realne oszczędności, ale również podnoszą komfort codziennego życia. Możesz w prosty sposób zmniejszyć rachunki za energię, nie rezygnując z wygody.

Zgłoś się po bezpłatny audyt

Wybierz inwestycję na miarę swoich potrzeb 

Jak działa fotowoltaika?

Fotowoltaika związana jest z procesem pozyskiwania energii elektrycznej z darmowego źródła, jakim są promienie słoneczne. Wykorzystywana jest ona zarówno do zasilania niewielkich urządzeń, jak i zaopatrywania w energię całych kompleksów mieszkalnych. Instalację fotowoltaiczną możesz zamontować na dachu budynku, wiacie samochodowej lub gruncie.

 

Działanie fotowoltaiki należy opisać jako proces tworzenia energii elektrycznej za pośrednictwem promieniowania słonecznego.

W modułach fotowoltaicznych, które są zbudowane z ogniw, zachodzi tak zwane zjawisko fotowoltaiczne, dzięki któremu zostaje wytworzony prąd stały.

Następnie zostaje on przesłany do inwertera, gdzie jest przekształcany na prąd zmienny.

W takiej postaci trafia do naszych domowych gniazdek.

 

Magazynuj energię dla większej niezależności

Oferujemy rozwiązanie off-grid, które pomija sieć energetyczną. W ramach tego rozwiązania, oprócz instalacji fotowoltaicznej, możemy zainstalować magazyn energii. To oznacza, że możesz przechowywać nadwyżki energii wyprodukowanej przez panele słoneczne i wykorzystywać ją wtedy, gdy nie ma dostępu do słońca, na przykład w nocy lub w czasie pochmurnych dni. To daje Ci jeszcze większą pewność, że zawsze masz energię w swoim domu.
 
 

Zainteresowany ofertą dla domu?

Zgłoś się do nas i napisz, jakie inwestycje interesują Cię w najbliższym czasie, a nasi specjaliści dołożą wszelkich starań, by przedstawić najlepszą możliwą ofertę.

Wypełnij formularz Zadzwoń
 
 

Korzystaj kompleksowo z wyprodukowanej energii

Zainstaluj pompę ciepła, która wykorzystuje energię odnawialną do efektywnego ogrzewania Twojego domu. Dzięki połączeniu pompy ciepła z instalacją fotowoltaiczną, możesz maksymalnie wykorzystać energię słoneczną i zmniejszyć koszty związane z ogrzewaniem.

To nie tylko korzystne dla środowiska, ale również dla Twojego portfela, ponieważ oszczędności na rachunkach za ogrzewanie mogą być znaczne w porównaniu do innych źródeł ogrzewania.

Korzyści z posiadania pompy ciepła:

  • czysta kotłownia dzięki urządzeniu, które jest bezobsługowe
  • brak kosztów paliwa stałego, np. węgiel
  • redukcja emisji CO
  • wspieranie transformacji energetycznej
 

Realizujemy instalacje w całej Polsce

Wykonujemy montaże instalacji fotowoltaicznych od kilku do ponad 50 kW na różnych połaciach dachu, gruncie oraz wiatach samochodowych.

 

Co mówią o nas klienci?

 
Wybierz język
Sklep jest w trybie przeglądania
Zobacz pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl