Współpraca z instalatorami

Otwórz się na nowe możliwości

Systematycznie rozwijamy kontakty z instalatorami fotowoltaiki na terenie całej Polski. Współpracuj z nami i ciesz się najkorzystniejszymi cenami na rynku, zachowując wysoką jakość wykorzystywanych materiałów.

Nasza hurtownia fotowoltaiczna obsługuje miesięcznie dziesiątki firm oraz prywatnych inwestorów na obszarze wszystkich województw w zakresie materiałów do montażu kompletnej instalacji fotowoltaicznej.
W ofercie są dostępne moduły, inwertery oraz elementy montażowe i akcesoria elektryczne.

Jesteśmy bezpośrednim importerem modułów fotowoltaicznych i inwerterów między innymi takich marek, jak:

Co zyskujesz współpracując z EcoWatt?

1. Brak zobowiązań długofalowych

Towar zamawiasz wedle dostępności i potrzeb. W sytuacji, gdy wybranych pozycji aktualnie nie posiadamy na magazynie, to prawdopodobnie spodziewamy się dostawy, dlatego warto zapytać i złożyć zamówienie z wyprzedzeniem, ponieważ możemy zarezerwować interesujące Cię panele i falowniki.

2. Konkurencyjne ceny

W zależności od wielkości Twojego zamówienia możemy negocjować ceny jednostkowe tak, by obie strony były zadowolone z transakcji. W momencie, gdy Ty lub Twoja firma wykonujecie dużą ilość montaży, polecamy złożenie większego zamówienia, co z pewnością przełoży się na jego finalną cenę.

3. Paletowe i kontenerowe ilości

Miesięcznie przez nasz magazyn przechodzi kontenerowa ilość modułów fotowoltaicznych oraz falowników, dlatego jesteśmy w stanie zrealizować nawet duże zamówienia dla naszych klientów. Realizujemy także zamówienia dokonywane z wyprzedzeniem, by zapewnić dostępność produktów. Dodatkowo oferujemy sprzedaż kontenerową pod większe inwestycje typu farmy fotowoltaiczne.

4. Gwarancje i certyfikaty

Współpracujemy tylko i wyłącznie ze sprawdzonymi markami, dlatego przy zakupie modułów oraz inwerterów otrzymasz wszystkie karty katalogowe oraz certyfikaty jakości. Na zakupione panele oraz falowniki udzielana jest oficjalna gwarancja producenta.

5. Wysyłkę na terenie całej Polski

Korzystamy z usług firmy Raben oraz InPost, które świadczą fachowe usługi logistyczne. Swoją przesyłkę możesz śledzić w dowolnym momencie.

6. Możliwość odbioru osobistego

Nasz magazyn znajduje się bezpośrednio przy siedzibie firmy, dlatego umożliwiamy osobiste sprawdzenie zamówionego towaru na miejscu oraz odbiór własnym środkiem transportu w godzinach pracy hurtowni. Inne terminy możliwe za uzgodnieniem.

Jak rozpocząć z nami współpracę?


Zadzwoń: 667 584 036 / 785 172 150 lub

Wypełnij formularz kontaktowy.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl