Powietrzne pompy ciepła, a właściwie pompy powietrze-woda służą do ogrzewania budynku oraz ciepłej wody użytkowej, wykorzystując jako źródło ciepła powietrze pobrane z zewnątrz. Wybierz najbardziej ekologiczne rozwiązanie dla swojego domu i ciesz się z wieloletnich korzyści, które dadzą Ci profesjonalne pompy ciepła. Hurtownia EcoWatt oferuje wysokiej jakości sprzęt w konkurencyjnych cenach.

Jak działa pompa ciepła?

Z definicji pompa ciepła jest urządzeniem grzewczym, które nie produkuje energii, ale przetwarza ją z otoczenia, w tym wypadku z powietrza i dostarcza do systemu centralnego ogrzewania. Całość odbywa się przy wykorzystaniu zasad termodynamiki i jest zamknięta w cyklicznym obiegu. Główne elementy, z których składa się pompa ciepła to sprężarka, parownik, skraplacz i zawór rozprężny. Dobrze dobrane urządzenie powinno działać w pracy ciągłej, a co za tym idzie nie wymaga dodatkowej obsługi, jeśli zostanie odpowiednio podłączone i skonfigurowane.

Sprzedaż i instalacja pomp ciepła z EcoWatt

Nasza hurtownia oferuje zarówno sprzedaż, jak i montaż pomp ciepła. Moc urządzenia należy dopasować odpowiednio do zapotrzebowania budynku. Nie zaleca się montażu przewymiarowanych pomp ciepła ze względu na wyższe koszty eksploatacji. Dobór oraz instalacja pomp ciepła powinna zostać przeprowadzona przez przeszkoloną osobę, ponieważ bardzo ważne jest właściwe obliczenie potrzebnej ilości ciepła na m2 oraz późniejsze ustawienie parametrów pracy urządzenia.

Split oraz Monoblok. Powietrzne pompy ciepła - sprzedaż

Na rynku dostępne są dwa typy pomp ciepła powietrze-woda. Mogą składać się z jednej jednostki zewnętrznej - Monoblok lub z jednostki zewnętrznej i wewnętrznej - Split. W pierwszym przypadku cały układ chłodniczy znajduje się w urządzeniu, z którego wyprowadzonymi rurami transportowane jest ciepło bezpośrednio do instalacji grzewczej. Typ Split cechuje się tym, że na zewnątrz montuje się jednostkę, która jest wyposażona w sprężarkę, parownik oraz zawór rozprężny, a wewnątrz - jednostkę wraz ze skraplaczem. Obie jednostki połączone są ze sobą rurami chłodniczymi. Najczęściej montuje się pompy ciepła typu Monoblok ze względu na lepszą szczelność oraz brak lokowania urządzenia wewnątrz budynku.

Wysokiej klasy pompy ciepła - hurtownia EcoWatt

W naszej hurtowni znajdziesz pompy ciepła Haier oraz Panasonic, które cechują się wysoką wydajnością oraz niezawodnością. Postaw na sprawdzone firmy i korzystaj z własnego ciepła przez długie lata.

Zarówno pompy ciepła Panasonic, jak i Haier to gwarancja najwyższej jakości. Dostępne będą w sprzedaży w sklepie internetowym już od stycznia 2022 r. Zachęcamy do śledzenia naszej strony.

Moduł ATW-A01 Moduł ATW-A01
Producent: Haier
Cena: 1 230,00 zł (netto: 1 000,00 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
szt.
zobacz więcej
  • nowość
Pompa ciepła Haier Super Aqua Monoblok 11 kW Pompa ciepła Haier Super Aqua Monoblok 11 kW
Producent: Haier
Cena: 21 328,20 zł (netto: 17 340,00 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
szt.
zobacz więcej
  • nowość
Pompa ciepła Haier Super Aqua Monoblok 16 kW Pompa ciepła Haier Super Aqua Monoblok 16 kW
Producent: Haier
Cena: 23 210,10 zł (netto: 18 870,00 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
szt.
zobacz więcej
  • nowość
Pompa ciepła Haier Super Aqua Monoblok 5 kW Pompa ciepła Haier Super Aqua Monoblok 5 kW
Producent: Haier
Cena: 11 291,40 zł (netto: 9 180,00 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
szt.
zobacz więcej
  • nowość
Pompa ciepła Haier Super Aqua Monoblok 7,8 kW Pompa ciepła Haier Super Aqua Monoblok 7,8 kW
Producent: Haier
Cena: 12 232,35 zł (netto: 9 945,00 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
szt.
zobacz więcej
  • nowość
Sterownik YR-E27 Sterownik YR-E27
Producent: Haier
Cena: 295,20 zł (netto: 240,00 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
szt.
zobacz więcej
  • nowość
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl