do kasy razem: 0,00 zł

Ja Solar

Zestaw fotowoltaiczny 15,15 kW, Ja Solar 505W, FoxESS Zestaw fotowoltaiczny 15,15 kW, Ja Solar 505W, FoxESS
Producent: Ja Solar
Cena brutto:

15 435,27 zł

zawiera 23.00% VAT, bez kosztów dostawy

Cena netto: 12 549,00 zł

zestaw
Sprawdź więcej
Panele fotowoltaiczne Ja Solar 505W, rama czarna - paleta 36 szt. Panele fotowoltaiczne Ja Solar 505W, rama czarna - paleta 36 szt.
Producent: Ja Solar
Cena brutto:

13 948,20 zł

zawiera 23.00% VAT, bez kosztów dostawy

Cena netto: 11 340,00 zł

zestaw
Sprawdź więcej
Zestaw fotowoltaiczny 9,6 kW, Ja Solar 505W, FoxESS Zestaw fotowoltaiczny 9,6 kW, Ja Solar 505W, FoxESS
Producent: Ja Solar
Cena brutto:

10 742,82 zł

zawiera 23.00% VAT, bez kosztów dostawy

Cena netto: 8 734,00 zł

zestaw
Sprawdź więcej
Zestaw fotowoltaiczny 8,08 kW, Ja Solar 505W, FoxESS Zestaw fotowoltaiczny 8,08 kW, Ja Solar 505W, FoxESS
Producent: Ja Solar
Cena brutto:

9 395,97 zł

zawiera 23.00% VAT, bez kosztów dostawy

Cena netto: 7 639,00 zł

zestaw
Sprawdź więcej
Zestaw fotowoltaiczny 6,06 kW, Ja Solar 505W, FoxESS Zestaw fotowoltaiczny 6,06 kW, Ja Solar 505W, FoxESS
Producent: Ja Solar
Cena brutto:

7 723,17 zł

zawiera 23.00% VAT, bez kosztów dostawy

Cena netto: 6 279,00 zł

zestaw
Sprawdź więcej
Zestaw fotowoltaiczny 5,05 kW, Ja Solar 505W, FoxESS Zestaw fotowoltaiczny 5,05 kW, Ja Solar 505W, FoxESS
Producent: Ja Solar
Cena brutto:

7 194,24 zł

zawiera 23.00% VAT, bez kosztów dostawy

Cena netto: 5 848,98 zł

zestaw
Sprawdź więcej
Panel fotowoltaiczny Ja Solar 505W, czarna rama Panel fotowoltaiczny Ja Solar 505W, czarna rama
Producent: Ja Solar
Cena brutto:

404,67 zł

zawiera 23.00% VAT, bez kosztów dostawy

Cena netto: 329,00 zł

szt.
Sprawdź więcej

Odnawialne źródła energii to branża, która w ostatnich latach przeżywa ogromny rozkwit – i nie ma w tym nic dziwnego, ponieważ ekologiczne i wydajne zasilanie domu wiąże się z długą listą korzyści. Jeśli zależy Ci na tym, aby Twoje realizacje były trwałe, wydajne i służyły Twoim klientom przez wiele lat, warto postawić na producentów, którzy cieszą się przychylnymi opiniami. Panele fotowoltaiczne JA Solar, które znajdziesz w ofercie EcoWatt wyróżniają się niezawodnością oraz atrakcyjnymi cenami!

Dlaczego warto zaufać producentowi JA Solar?

Chińskie rozwiązania i technologie w obiegowych opiniach kojarzone są przede wszystkim z niską jakością i adekwatną do niej ceną - jednak na rynku OZE ten stereotyp już dawno stracił znaczenie. Panele fotowoltaiczne pochodzące z Chin współcześnie należą do jednych z najlepszych, najbardziej wydajnych, a przy tym wciąż dość tanich urządzeń. Doskonałym przykładem jest marka JA Solar, która szybko zyskała sobie uznanie na całym świecie. Jej produkty coraz częściej trafiają nie tylko na dachy polskich domów, lecz także do wielkopowierzchniowych farm energetycznych.

Panele fotowoltaiczne chińskiej marki obecnie powstają w jedenastu fabrykach na terenie Azji, dzięki czemu nie ma problemu z ich dostępnością na rynku. Firma ma również swoją oficjalną placówkę w Europie, która nadzoruje dystrybucję, serwis oraz zasady zachowania gwarancji – pracując na produktach JA Solar znacznie ułatwiasz sobie proces obsługi posprzedażowej. Urządzenia mogą konkurować z europejskim standardem, jednak ich cena wyróżnia je na rynku, dzięki czemu chętnie bazują na nich instalatorzy, którzy chcą trafić do jak największej grupy klientów.

Panele fotowolaticzne JA Solar – uniwersalne i niezawodne

Jedną z większych zalet, jaką wyróżniają się produkty chińskiej marki, jest prostota technologii, która jest w nich stosowana. JA Solar dostarcza rozwiązania, które idealnie pasują do potrzeb większości użytkowników, a ich konstrukcja opiera się na bezpiecznych i niezawodnych elementach. Marka nie stroni od nowoczesnych i innowacyjnych technologii, jednak panele fotowoltaiczne, które wprowadza na rynek są w pełni sprawdzone, przetestowane i objęte długą gwarancją - co znajduje odzwierciedlenie w licznych opiniach.

Większość z propozycji marki to panele fotowoltaiczne oparte na klasycznych konwerterach złożonych z całych mono- lub polikrystalicznych. Niektóre produkty wykonane są wedle mniej popularnej, lecz równie wydajnej technologii half-cut – czyli ogniw ciętych na pół, które dobrze sobie radzą w warunkach zacienienia przez inny budynek, roślinność lub nadmiar kurzu. JA Solar produkuje również urządzenia “szkło-szkło”, czyli panele fotowoltaiczne dwustronne, które pobierają energię nie tylko bezpośrednio z promieni słonecznych, lecz także ze światła odbitego z podłoża.

Jakie są największe zalety paneli fotowoltaicznych JA Solar?

Niskie ceny urządzeń oraz sprawdzone technologie wykorzystane przy ich produkcji to nie jedyny argument, który sprawia, że warto wprowadzić do oferty panele fotowoltaiczne JA Solar. Wyróżniają się one szeregiem innych zalet, wśród których najczęściej wymienia się:

  • trwałość i niezawodność - instalacje mogą pracować nieprzerwanie nawet 25 lat,
  • wytrzymałość – ich struktura zapewnia doskonałe zabezpieczenie przed pęknięciem lub zarysowaniem,
  • odporność na wpływ żywiołów i pogodę - dzięki szczelnemu, dobrze izolowanemu układowi i trwałym materiałom urządzenia są odporne na opady atmosferyczne, wiatr i wahania temperatur,
  • prestiż i opieka producenta – transport i montaż fotowoltaiki odbywa się w zgodzie ze ściśle określonym standardem JA Solar, a marka aktywnie wspiera instalatorów bazujących na ich produktach.

Każda z powyższych korzyści, jaką można przypisać do technologii OZE od chińskiego producenta jest potwierdzona zarówno certyfikatami, jak i opiniami ekspertów, którzy na nich pracują. Jeśli chcesz opierać swoje realizacje na urządzeniach od liderów branży, postaw na JA Solar i zamów panele fotowoltaiczne w EcoWatt!

w górę
Sklep jest w trybie przeglądania
Zobacz pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl